Ubytování v Neuvola

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Neuvola. Najděte si jeden z penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Neuvola, kde najdeme města Vuokatti, Sotkamo, Korholanmäki, Kajaani a Ristijärvi.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Holiday Home Yläneuvola niemi StarStarStar

Foto: Holiday Home Yläneuvola niemi
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Yläneuvola niemi is set in Neuvola. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. The holiday home comes with a TV. Kajaani is 30 km from the holiday home, while Vuokatti is 7 km from the property.


2. Holiday Home Yläneuvola silta StarStarStar

Foto: Holiday Home Yläneuvola silta
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Yläneuvola silta is situated in Neuvola. The accommodation is 30 km from Kajaani. The holiday home is equipped with a TV. The accommodation is equipped with a kitchenette with a dishwasher and fridge.


3. Holiday Home Yläneuvola lanssi StarStarStar

Foto: Holiday Home Yläneuvola lanssi
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Yläneuvola lanssi is situated in Neuvola. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. The holiday home is equipped with a TV.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: